"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Başkan Nihat Atlı Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

Başkan Nihat Atlı Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Akın ve MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Teslime Erkol ile birlikte GaziKöy Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek 31 mart mahalli idareler seçimlerinde kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür edip, helallik istedi.

Gaziköydeki bütün esnafları tek tek dolaşarak samimi bir şekilde gönüllerini alan MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, KozanBilgi.Net ve Ceyhanca.Com Haber sitelerinin Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı’da iş yerinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Başkan Nihat Atlı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek 26 Nisan 2019 tarihinde Kozan Belediyesi Başkanı Kazım Özgan’ı randevu alarak ziyaret ettiğini fakat Kazım Beyle görüşme fırsatının olmadığını bu vesile ile Başkan Yardımcısı Süleyman Şenoğul’a Gaziköy Mahallesinde yapılan Şehit Seyfettin Orkun Çil Parkının içerisinde bulunan küçük büfenin işletmesinin şehit ailesine verilerek kullanıma açılmasını ve şehit ailesi tarafından parkın gönüllü olarak temizliğinin ve korumasının yapılması için talepte bulunduğunu, defalarca gelip gittiklerini ama iki aya yakın bir süredir ipe un sermekten başka bir şey yapmadıklarını, MHP’li Meclis üyeleri tarafından burada bulunan büfenin açılarak şehit ailesine emanet edilmesi konusunda destek vermesini istedi.
MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı bu konuda gerekli çalışmayı yaparak konuyu meclisten geçmesi için meclis üyesi arkadaşlarıyla görüşeceğini belirtti.

Sayın Nihat Atlı’ya bu konudaki hassasiyeti ve ziyareti için KozanBilgi.Net – Ceyhanca.Com Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44