"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,0970
  %0,08
 • EURO
  6,6058
  %-0,10
 • ALTIN
  325,68
  %1,15
 • BIST
  7,8975
  %-0,02
Ceyhan Belediyesinden KozanBilgi.Net’e Bayrak Ziyareti

Ceyhan Belediyesinden KozanBilgi.Net’e Bayrak Ziyareti

Ceyhan Belediyesi Muhtarlardan Sorumlu Müdürü Hakkı Dündar, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret etti.

Şehit P. Uzm. Çvş. Seyfettin Orkun Çil’in amcası Velihan Çil tarafından Ceyhan Belediyesinden talep edilen bayrak direği için Gaziköy’e gelen Ceyhan Belediyesinin yetkilileri Velihan Çil ile birlikte KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret ederek Türkeş Manga tarafından Gaziköye yapılması sağlanan Şehit Seyfettin Orkul Çil parkında incelemede bulundular.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Ceyhan Belediyesi Muhtarlardan sorumlu müdürü Hakkı Dündar’a şehidin Camuzağlı Mahallesindeki kabrine büyük bir bayrak direği ile totem anıt dikilmesini ve mezarlığın temizlenmesini istedi.

Ceyhan Belediyesi Muhtarlardan sorumlu müdürü Hakkı Dündar, en kısa zamanda istenilenleri yerine getireceğiz. Bu hafta sonu da mezarlık ekiplerimiz gelerek mezarlığın temizlik ve bakımını yapacaklar dedi.

Türkeş Manga, Hakkı Dündar’dan Ceyhan Belediyesi tarafından Ceyhan Şehitlerinin isimleri meclis kararıyla mahalle ve parklara verilirken Seyfettin Orkun Çil ismi unutulduğunu ve bunun acilen tefafi edilmesini istedi.Daha sonra Ceyhan Camuzağlı Mahallesi mezarlığına giden Dündar, Manga ve Çil burada Şehit Uzm. Çvş. Seyfettin Orkun Çil’in mezarında fatiha okuyarak dua ettiler.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak gösterdiği hassasiyet ve yakınlıktan dolayı Sayın Hakkı Dündar ve ekibine teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44