"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,0853
  %0,01
 • EURO
  6,5748
  %-0,04
 • ALTIN
  315,06
  %-0,15
 • BIST
  7,8582
  %-0,07
Doğaya Kazandıran Kart

Doğaya Kazandıran Kart

İş Bankasının sunduğu kredi kartları içinde öyle bir kart var ki harcadıkça doğaya da katkı sağlıyor.

İş Bankası Maximum Tema Kredi Kartı diğer kredi kartlarının sağladığı avantajların yanında ayrıca yapılan her harcamadan kullanıcının cebinden çıkmadan Tema Vakfı’na bağış yaparak doğaya katkı sağlıyor. Bu özelliği ile doğa severler tarafından tercih edilen kredi kartının yaygınlaştırılması için Tema İlçe Sorumlusu Derya Deniz İş Bankası Kozan Şube Müdürü Aydın Kutlu ve Bireysel Satış Yetkilisi Göker Kaplan’ı ziyaret etti.
Yaptığı ziyaretle ilgili bilgi veren Deniz “ Maximum Tema kredi kartı diğer kartların sağladığı avantajlara ek olarak yapılan her harcamada maxipuan kazandırdığı gibi ayrıca Tema Vakfı’na da belli oranda bağış gönderiyor. Bu bağış kredi kartı sahibinin hesabından çıkmıyor. İş Bankası yapılan her harcamanın cüzi bir oranında vakfımıza bağış yapıyor. Bu manada diğer kartlardan hiçbir farkı olmayan ama harcadıkça da doğaya katkı sağlayan bir kart. Maximum Tema kredi kartının yaygınlaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için şube müdürümüz sayın Aydın Kutlu’yu ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunduk. Hali hazırda çoğunluğumuzun bir yada birden fazla kredi kartı var. Bunlardan birini Maximum Tema karta çevirerek hem puan kazanıp hem de doğaya katkı sağlayabiliriz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44