"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,7724
  %0,27
 • EURO
  7,3865
  %0,28
 • ALTIN
  359,09
  %0,37
 • BIST
  8,3763
  %0,34
Düziçi’nde Kısa Film Gösterimi Ve İmza Günleri

Düziçi’nde Kısa Film Gösterimi Ve İmza Günleri

Yazar Ayça Öztorun Düziçi Belediyesinin Düzenlediği 1. Karacaoğlan kitap fuarında okurları ile buluşacak. İmza günü ve etkinlik 24 Ekim’den 30 Ekim’e kadar devam edecek.

GÖRÜŞ GÜNÜ FİLMİ DÜZİÇİ’NDE

Düziçi Belediyesinin öncülüğünde Karacaoğlan kitap fuarında Görüş Günü filmi ücretsiz gösterime girecektir.

ÖDÜLLÜ FİLMİN SENARİSTİ DÜZİÇİ’NDE

Türkiye de iki ödül alan, Özgür Film Festivalinde en iyi kısa film dalında birinciliğe layık görülen Cannes ve Boston’da yarışacak olan Görüş Günü adlı Filmin yapımcısı senaristi ve hikâyesini de kendisinin yazdığı Şair, Yazar Ayça Öztorun ‘un katılımı ile Karacaoğlan kültür merkezinde gösterime ücretsiz olarak sunulacaktır.

HALKINA VE SANATA ÖNEM VEREN BAŞKAN ALPER ÖNER

Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner; “Sanata ve kültürel faaliyetlere verilen önem, aydınlık yarınların temelini güçlendirir. İlkini bu yıl düzenlediğimiz 1. Karacaoğlan kitap fuarı ile birlikte etkinliklerimizi sürdüreceğiz ve halkımızın, sanatla, sanatçıyla kucaklaşmasını sağlayacağız.” dedi.
Kitap fuarında bir çok yazar ve şairin kitaplarını imzalayacağını ve kısa film Görüş Günü’nün gösterime gireceğini söyleyen Başkan Alper Öner, tüm halkı fuara davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44