"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,0899
  %0,09
 • EURO
  6,5787
  %0,02
 • ALTIN
  315,13
  %-0,13
 • BIST
  7,8700
  %0,08
İçimizi ısıtan örnek hareket

İçimizi ısıtan örnek hareket

ADANA – Adana’daki Başkent Okulları Okul Aile Birliği’nin düzenlediği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Yüreğir Çetin Topçuoğlu İlkokulu’nda eğitim gören 128 öğrenciye mont dağıtıldı. ‘Çocuklar Üşümesin’ adıyla düzenlenen projede mont dağıtılan öğrencilerin mutlulukları gözlerine yansıdı.

YÜZLER GÜLDÜ

Soğuk havanın etkili olmaya başladığı Adana’da Başkent Okulları Okul Aile Birliği, örnek gösterilecek ve takdir edilecek bir projeye imza attı. ‘Çocuklar Üşümesin’ adıyla sosyal sorumluluk projesi geliştiren Başkent Okulları Okul Aile Birliği, Yüreğir Çetin Topçuoğlu İlkokulu’nda eğitim gören 128 öğrenciye mont dağıttı. Okul Müdürü Mustafa Doğdu’nun belirlediği öğrencilere dağıtılan montlar, yüzleri güldürdü.
HEP BİRLİKTE SUNDULAR

Yüreğir Çetin Topçuoğlu İlkokulu’nda sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde temin edilen montlar, ihtiyaç sahibi öğrencileri sevindirdi. Başkent Okulları Okul Aile Birliği Başkanı Çağkan İnan, Okul Müdürü Mustafa Doğdu, Başkent Okulları Anasınıfı Müdür Yardımcısı Emin Doğan, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Dilek Sabuncu, Genel Sekreter Ümran Güngör, Sayman Özlem Acımış ve Üye Onur Demirci, hep birlikte çocukların montlarını giydirdi. Mutlulukları gözlerine yansıyan çocuklar, hep birlikte anı fotoğrafı çektirdi. Örnek gösterilen sosyal sorumluluk projelerinin süreceğini anlatan Başkent Okulları Okul Aile Birliği Başkanı Çağkan İnan, “Soğuk havalarda bir nebze de olsa çocuklarımızın yüzünün gülmesi bizleri çok mutlu etti. Okulumuz öğrencilerinin akranlarıyla ve öğrencilerle dayanışma-paylaşma duygularının gelişmesini çok önemsiyoruz. Bu ve benzeri projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Destek olup katkı veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44