"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,1116
  %0,32
 • EURO
  6,6241
  %0,18
 • ALTIN
  326,60
  %1,43
 • BIST
  7,9161
  %0,22
Kahraman babaların günü kutlu olsun

Kahraman babaların günü kutlu olsun

ADANA- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, babaların evlatları için bir kahraman olduğunu belirterek, “Evlatlarının sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmesi, çağdaş, demokrat, insan haklarına saygılı birer birey olması için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yapan tüm babaların gününü kutlarım” dedi.

Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında babaların çocukları için rol model olduğunun altını çizdi. Çelebi, “Babalar çocuklarının kişiliklerinin oluştuğu gelişim sürecindeki örnek alınan kişilerdir. Babalar çocukları için huzurlu ve güvenli bir liman, her türlü zorluğu aşmalarında umut ışığıdır. Babalar, yaşamları boyunca evlatları için varını yoğunu ortaya koyar, onların arkasında her koşulda bir dağ misali koruyuculuk görevi yaparlar. Her ne kadar çocuklarına olan sevgilerini anneler gibi açıkça göstermeseler de her babanın kırmızıçizgisi çocuğudur. Yaşamını ailesine adayan, evlatları ve ailesi için her türlü zorluğa göğüs geren babalar, çocukların hayata huzurla, güvenle ve umutla bakmasını sağlayan gerçek birer kahramandır. Evlatlarının ilk kahramanları ve yol göstericileri olan babaların gününü kutluyorum” diye konuştu.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44