"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,0849
  %0,01
 • EURO
  6,5733
  %-0,07
 • ALTIN
  314,87
  %-0,21
 • BIST
  7,8615
  %-0,03
Kozan Ticaret Borsası’ndan Başkan Özgan’a Ziyaret

Kozan Ticaret Borsası’ndan Başkan Özgan’a Ziyaret

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ı makamında ziyaret ettiler.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdirs Çevikalp, yönetim kurulu üyeleri iş adamları Bilal Kurt, İsmail Şener, Ali Tüfekli ve Kozan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdullah Kılınç’ın da eşlik ettiği ziyarette Kozan Ticaret Borsası’nın faaliyetleri hakkında Borsa Başkanı İdris Çevikalp Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ile istişarede bulundular.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp Çiftçilerin hasat zamanı olduğundan dolayı Sırkıntı caddesinin deliçay ve devamındaki yolun çok bozuk olduğunu o yolun bir an evvel yapılmasını istedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve yönetimine teşekkür eden Başkan Özgan Ticaret Borsası ile Sırkıntı Caddesinin Deliçay mevki ve devamının yapılması için Büyükşehir Belediyesi ile görüşüldüğünü kısa sürede o yolun yapılacağını belirtti.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve yönetimi ise Başkan Özgan’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44