"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,0849
  %0,01
 • EURO
  6,5733
  %-0,07
 • ALTIN
  314,87
  %-0,21
 • BIST
  7,8615
  %-0,03
Özgan “Kozan Bölgenin Parlayan İlçesi Olacak”

Özgan “Kozan Bölgenin Parlayan İlçesi Olacak”

Adana’dan Kozan’a bir dizi ziyaret için gelen ve Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ı makamında ziyaret eden Aler Yağ fabrikası sahibi Ali Çetin Önder, Yaltır Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi sahibi ve genel müdürü Mehmet Yaltır ile beraberindeki iş insanları Kozan’a hayran kaldılar.

İlçenin tarihi ve turistik mekanları ile ilçenin geçmişine ışık tutan Kozan Kent Müzesi, tarihi Kozan Kalesi ve İskele Kafe’yi gezerek Tekne turu yaptılar.

Dağılcak Sosyal Tesislerinde dinlenen ve yemek yiyen iş insanları Kozan’a hayran kaldıklarını belirterek Kozan’a yapılacak yatırımlar hakkında Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ile fikir alışverişinde bulundular.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret eden iş insanları Ali Çetin Önder ve Mehmet Yaltır Aler yağ Natürel sızma zeytin yağı ile zeytin çeşitlerinden oluşan hediye takdiminde bulundular.

Kozan’ın yatırımcı çekecek, cazibe ve merkezi bir ilçe haline getirmek için Kozan Belediyesi olarak ellerinden gelen çaba ve gayreti gösterdiklerini ifade eden Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; “Mert ve yiğit insanların diyarı şirin ilçemiz Kozan’ımızı iş insanlarını buraya çekmek için cazibe merkezi haline getirmemiz gerekiyor. Onun için elimizden gelen çaba ve gayreti sarf ediyoruz. Kozan önümüzdeki dönemlerde hem iş alanlarında hem de turizm anlamında bölgenin parlayan ilçesi olacak.”dedi.

İş insanları Ali Çetin Önder ve Mehmet Yaltır ise Kozan’a hayran kalırken özellikle turizm alanında cazibe merkezi olabilecek bir yapıya sahip ilçe diye bahsettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44