"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,7071
  %0,03
 • EURO
  7,5198
  %0,25
 • ALTIN
  372,47
  %0,01
 • BIST
  8,4419
  %0,30
Tema Programlarını Başarı İle Tamamladılar

Tema Programlarını Başarı İle Tamamladılar

İlçemiz Kozan’da Tema Vakfının Milli Eğitim Bakanlığı ile anlaşmalı olarak uyguladığı Tema Eğitim Proğramlarını yürüten sınıflar çalışmalarını başarı ile tamamladılar.

Konu ile ilgili bilgi veren Tema İlçe Sorumlusu Derya Deniz şunları söyledi:

“İlçemiz Kozan’da 2018-2019 eğitim öğretim döneminde 6 ayrı okulda toplamda 13 öğretmenimizin sınıfında 355 öğrenci ile Minik Tema, Yavru Tema ve Ağaç Kardeşliği programları uygulandı. Bu programlar aracılığı ile öğrencilere doğa eğitimi verildi. Programda çocukların doğa sevgisini, çevre bilincini geliştirmeye ve arttırmaya yönelik etkinlikler ve eğitimler yer almaktaydı. Öğrenciler de bu eğitimleri büyük bir istek ve neşe ile gerçekleştirdiler. Bu eğitimleri sınıflarında uygulayarak tamamlayan öğretmenlerimize katılım ve teşekkür belgeleri verdik. Öğrencilere de tema rozetleri ve Ağaç Kardeşliği Projesine katılan öğrencilere katılım sertifikası verdik. Bu eğitimleri sınıflarında uygulayarak çevreye, doğaya daha duyarlı ve saygılı nesiller yetişmesi yolunda katkı koyan öğretmenlerimize okul idarecilerine ve öğrencilere teşekkür ederim” dedi.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
tema tema park temad

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44