"Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini,
bildiklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
 • DOLAR
  6,1077
  %0,11
 • EURO
  6,5929
  %0,10
 • ALTIN
  319,36
  %0,52
 • BIST
  7,8767
  %0,17
Zeydan Karalar’ın Ekibi Saimbeyli’de

Zeydan Karalar’ın Ekibi Saimbeyli’de

Yerel seçimlerden sonra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olan Zeydan Karalar ilçelere teşekkür ziyaretinde bulunurken ekibi de  ortamı sıcak tutmak amacıyla taşra ilçelerine ziyaretlerde bulunuyor ve yöre halkının sorunlarını öğrenmeye çalışıyorlar.

Saimbeyli’de vatandaşları ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediyesinin A takımında yer alan Dr. Levent Cemal Güngör, Ziraat Yüksek Mühendisi Ferhat Taş, Murat Soniş ve Mehmet Kıyıksan olmak üzere Saimbeyli’deki çalışma ekibini ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular.

Yetkililer bölgede nasıl bir çalışma yapılacak, Büyükşehir olarak vatandaşa hizmeti daha kaliteli ve hızlı bir şekilde nasıl ulaştırılacak konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Adana Büyükşehir Belediyesi ekibi Saimbeyli Eyüplü Mahallesinden Ahmet Karasakallı’nın yemekli misafiri olurlarken Ahmet Karasakallı koç kesip, sac kavurması yaparak 1600 rakım yüksekliğinde misafirlerini ağırladı.

İyi Parti Saimbeyli Belediye Başkan Adayı Hakan Atasever, Ahmet Karasakallı, Şahin Yıldırım ve Kıvanç Ağartıcı Saimbeyli’de misafirleri ağırlayan dörtlü oldular. 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Benim canim ciğerimim ismi neden yok seyfettin orkun çil camizagili köyünden velihan cil şehit yakınıyım burda şehidin var ama bir sancak bayrak dikilmedi neden boyle oluyor başkanım: Benim oğlum canim cigerim kocum için bir sey yapılmadı sizden
2019-07-03 22:46:44